Константиновский городской комитет Коммунистической партии Украины

Київщина: До 150-річчя з Дня народження В.І. Леніна

-
20:55
35

У світовій політичній класифікації постать В.І. Леніна беззаперечно знаходиться на найвищому щаблі цієї ієрархії. Пальму першості йому віддають більшість видатних вчених, політичних та державних діячів. Він зумів теоретичні надбання К. Маркса та інших теоретиків, пізнання економічних, політичних та суспільних процесів у світі перетворити в практику, втілити на користь бідного знедоленого народу багатьох країн. Це змінило суспільні відносини, що дало можливість СРСР — 1/6 частині земної кулі — вийти в число наймогутніших економік планети, успішно долаючи різні виклики ХХ століття. У першу чергу подолали безграмотність, бідність. Поступово покращився рівень життя. Люди отримували безоплатні квартири. Ліквідувалося безробіття.

Володимир Ленін став засновником наймогутнішої, найбільшої держави, яка працювала на добробут людини.

Злодії в законі різних мастей, розікравши державну власність, ставши мільйонерами та мільярдерами, шалено паплюжать радянську систему. Для збереження краденого вони собі взяли в обслуговування сторожових псів — відморожених націонал-радикалів в особі неофашистів. Вони перейменовують міста, села, вулиці, знищили пам’ятники Леніну й іншим діячам радянської доби. Розв’язали терор проти своїх співвітчизників. Не буде їм прощення від народу України, за всі ці злочини буде відплата!

Чому не взяти за приклад сусідню Білорусь, де всі пам’ятники Леніну — вождю світового пролетаріату — збережені, економіка працює успішно, люди живуть у рази краще, ніж в Україні, порядок у державі. Відчувається мудра та справедлива політика Президента Лукашенка, який дбає за людей і країну. Не те, що в нас — заради наживи та влади розшматували Україну й продовжують геноцидні знущання над її народом. Не щастить нашій країні, нашому народу з обранням такого керівника, як у Білорусі. Але ж ми постійно є співучасниками цього вибору.То ж візьмімо відповідальність за це на себе.

22 квітня 2020 року комуністи й радянські офіцери вшанували пам’ять великої людини другого тисячоліття Володимира Ілліча Леніна, який втілив ідею дружби народів, інтернаціоналізму, справедливості суспільства на користь більшості трудового народу. Квіти пам’яті лягли на руїни від постаменту пам’ятника Леніну. Це як знак бездарності влади, що вони більше як руйнувати нічого не навчилися. А тому вони повинні негайно бути викинуті на смітник історії.

Лише втілення ленінських ідей, повернення України на соціалістичний шлях розвитку і реалізація Антикризової програми Компартії України стане порятунком для нашої Батьківщини та її народу.

А.П. Демченко,

голова Київської обласної організації Всеукраїнського

Союзу радянських офіцерів, генерал-майор


Источник: http://kpu.life/ru/95802/kyjivschyna_do_150richchja_z_dnja_narodzhennja_vi_lenina
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...